1000true dots bottomright 300true true 1200none
 • 7000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
   
 • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
   
 • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
   
niemiecka-jakość

     5 tabletek - 100% naturalnie przeciwko impotencji    

       Spraw, aby Twoje erekcje były długie i częste i skończ z przedwczesnymi wytryskami!

SEKS-WZMACNIACZE I PROBLEMY Z EREKCJĄ

Zaburzenia erekcji to niezdolność do uzyskania i utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego, kiedy penis nie jest wystarczająco sztywny lub traci sztywność zbyt szybko. Problem dotyczy około 20% mężczyzn pomiędzy 25 a 35 rokiem życia i ponad 40% mężczyzn w wieku 36-70 lat. Przyczyną może być wiele rożnych czynników fizycznych bądź psychicznych a efektem zaburzeń – stres, lęk, spadek samooceny.

 

Wielu mężczyzn dotkniętych problemami z erekcją nie wie, że moga one być skutecznie rozwiązywane: leki i produkty naturalne pomagają aż w 75% przypadków. Postęp naukowy pozwala na dokładne rozpoznanie przyczyn zaburzeń i opracowanie środków skutecznie przywracających zdolność osiągnięcia prawidłowej erekcji. Działanie Devit Forte opiera sie na tej samej zasadzie co działanie leków, czyli na blokowaniu enzymu PDE 5, który sprowadza prącie w stan spoczynku. istotną różnicą jest fakt, że Devit Forte jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników roślinnych.

 

Jak działają leki przeciw impotencji?

Dotyk, obrazy, zapachy, dźwięki, wspomnienia czy fantazje erotyczne itp. mogą wywołać u człowieka podniecenie seksualne. W odpowiedzi na te sygnały w organizmie rozprowadzany jest tlenek azotu i cGMP, co powoduje rozluźnienie mięśni, rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększony przepływ krwi do ciał jamistych prącia.

 

Tu znajdziesz szczegółowe informacje na temat powstawania erekcji …

 

Wzrost poziomu noradrenaliny i enzymu PDE 5 tuż po osiągnięciu orgazmu, powoduje skurcz mięśni penisa i zmniejszenie przepływu krwi.

 

Najbardziej znanymi lekami przeciw zaburzeniom erekcji są te oparte na działaniu substancji chemicznych, będących inhibitorami enzymu PDE 5, które blokujac go, opóźniają wiotczenie penisa. Problemem, który pojawia się w przypadku zażywania leków syntetycznych, jest fakt występowania skutków ubocznych.

 

Jak działa Devit Forte?

Devit Forte jest najsilniejszym naturalnym środkiem na potencję. Jest produktem wytwarzanym zgodnie z niemiecką recepturą i działa tak jak leki, ale jest w pełni naturalny. Składniki Devit Forte stymulują produkcję tlenku azotu, który warunkuje erekcję oraz blokuje działanie enzymu PDE 5 odpowiedzialnego za utratę erekcji.

 

Korzyści ze stosowania Devit Forte:

 • nie wykazuje skutków ubocznych jak przy stosowaniu leków
 • nie powoduje uzależnienia, ponieważ stymuluje organizm do wytwarzania wyłącznie endogennego tlenku azotu
 • działa szybciej i dłużej niż leki: Devit Forte działa już po 30 minutach i jego wpływ na organizm utrzymuje się do 48 a w niektórych przypadkach nawet do 72 godzin
 • jest tańszy niż leki i podobne preperaty, gdyż jego sprzedaż odbywa się bezpośrednio

 

Tu możesz kupić Devit Forte …

 

Inne zalety argininy i tlenku azotu

Badania profesora Louisa Ignarro, lekarza, który za swoją prace naukową otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, dowodzą, że tlenek azotu jest silnym stymulantem seksualnym. Mechanizm jego działania polega na rozluźnianiu naczyń krwionośnych, co umożliwia swobodny przepływ krwi w organizmie – zapobiega powstawaniu miażdżycy tętnic i zakrzepicy, pomaga regulować ciśnienie krwi. Ponadto wzmacnia układ odpornościowy, ma działanie przeciwzapalne a także jest ważnym neuroprzekaźnikiem i silnym przeciwutleniaczem.

 

Devit Forte nie jest lekiem i nie jest przeznaczony do leczenia chorób. Jest suplementem diety, który może być dobrą alternatywą dla leku. Składa się z naturalnych składników, które pomagają poprawić sprawność seksualną.

Memoria usada: 8717 KB de 9472 KB