1000true dots bottomright 300true true 1200none
  • 7000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
  • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
  • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
niemiecka-jakość

     5 tabletek - 100% naturalnie przeciwko impotencji    

       Spraw, aby Twoje erekcje były długie i częste i skończ z przedwczesnymi wytryskami!

JAK POWSTAJE EREKCJA?

Proces powstawania erekcji ma swój początek w stymulacji fizycznej (pieszczoty) lub przez zaistnienie bodźców psychicznych (fantazje seksualne). W momencie, kiedy te sygnały odbiera mózg, generowany jest w nim impuls elektryczny, który następnie przez układ nerwowy dociera do penisa. Tam powoduje on powstanie substancji chemicznych odpowiadających za pozostałą część procesu. Na początek ściany tętnic się rozluźniają, czego efektem jest zwiększony (nawet 40-krotnie) napływ krwi do prącia , natomiast jednoczesne zwężenie ścian żył spowalnia jej odpływ: Następstwem tych procesów jest erekcja.

 

Fizjologicznym warunkiem erekcji jest uwalnianie tlenku azotu (NO) w ciałach jamistych prącia. Tlenek azotu przyczynia sie do produkcji enzymu cGMP, który odpowiada na roluźnienie i w efekcie rozszerzenie tętnic prącia. Naczynia szybko wypełniają się krwią i zaczynają uciskać żyły, przez co odprowadzenie krwi z prącia staje się dużo wolniejsze i penis znajduje się w fazie wzwodu.

 

Stymulacja seksualna → + tlenek azotu NO → + cGMP + rozszerzenie naczyń krwionośnych = erekcja

 

Proces przeciwny erekcji, czyli powrót do stanu zwiotczenia prącia po erekcji odbywa się w dokładnie odwrotny sposób: tętnice powracają do wcześniejszego stanu i normalnej ilości doprowadzanej krwi, przestaja przez to uciskać żyły, ktore mogą znów swobodnie odprowadzać krew. Za ustępowanie erekcji odpowiada enzym fosfodiestrazy typu 5 (PDE 5), który rozkłada enzym cGMP i tym samym zmniejsza jego stężenie.

 

Stres-zmęczenie-choroby, itp. → + PDE5 → – cGMP → – rozszerzenie naczyń krwionośnych = stan spoczynku

 

Wśród naturalnych składników Devit Forte są silne stymulatory wydzielania tlenku azotu i inhibitory fosfodiestrazy typu 5 (PDE 5). Wynikiem ich wprowadzenia do organizmu jest zwiększenie ilości cGMP i dluższe utrzymywanie się tej substancji w prąciu, co powoduje silniejsze i dluższe erekcje. Jednoczesne zablokowanie PDE 5 spowalnia proces przechodzenia w stan spoczynku prącia.

 

Jak działa Devit Forte?

Memoria usada: 8716.9 KB de 9472 KB