1000true dots bottomright 300true true 1200none
  • 7000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
  • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
  • 6000 fade false 60 bottom 30 http://www.devitforte.pl/produkte
     
niemiecka-jakość

     5 tabletek - 100% naturalnie przeciwko impotencji    

       Spraw, aby Twoje erekcje były długie i częste i skończ z przedwczesnymi wytryskami!

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Czy Devit naprawdę działa?

Devit Forte zawiera aktywne składniki wyodrębnione z wyselekcjonowanych roślin leczniczych, które są niezbędne do produkcji tlenku azotu. Substancja ta powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych co zwiększa przepływu krwi do prącia. To umożliwia uzyskanie silnych i długotrwałych erekcji u mężczyzn w każdym wieku.

 

Devit Forte jest również skuteczny w leczeniu objawów przedwczesnego wytrysku i skraca czas regeneracji pomiędzy orgazmami. Devit Forte stosowany jest z powodzeniem przez mężczyzn w 11 krajach, dzięki czemu ich problemy z erekcją znikają niezależnie od tego, czy ich podłoże było fizyczne czy psychiczne. Aby przyjęta tabletka zadziałała konieczna jest jedynie stymulacja seksualna.

Jak przyjmować Devit Forte?

Devit Forte należy przyjąć na około 30-60 minut przed aktywnością seksualną, popijając tabletkę wodą lub sokiem. Czas reakcji może być rożny dla różnuch osób i może sie wydłużyć przy pełnym żołądku. Devit Forte może być przyjmowany w trakcie jedzenia. Preparat działa zazwyczaj co najmniej 48 godzin, ale niektórzy mężczyźni odczuwają pełny efekt nawet do 72 godzin po jego spożyciu. Działanie Devit Forte może zostać obniżone przez alkohol, dlatego wskazane jest, aby podczas przyjmowania tabletki nie spożywać nadmiernych jego ilości.

 

Nie należy przyjmować więcej niż jedną kapsułkę dziennie (24 godziny). Wyższa dawka nie poprawi skuteczności, a jedynie może doprowadzić do wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Devit Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kiedy nie jest wskazane przyjmowanie Devit Forte?

Przyjmowanie Devit Forte nie jest wskazane dla osób, którym lekarz zalecił wstrzymanie się od aktywności seksualnej bądź dla mających problemy z wątrobą lub sercem (zaburzenia rytmu serca, bardzo niskie ciśnienie krwi).

 

W razie jakichkolwiek watpliwości przyjmowanie tabletek nalezy skonsultować z lekarzem. Devit Forte nie jest odpowiedni dla kobiet i osób poniżej 18 roku życia.

Czy są jakies skutki uboczne?

Devit Forte może powodować u niektórych osób nieznaczne i krótkotrwałe skutki uboczne takie jak: zaczerwienienie twarzy, łagodne bóle głowy i uderzenia gorąca. Jeśli takie objawy wystąpią podczas przymowania Devit Forte, należy przerwać stosowanie produktu. W przypadku, kiedy działania niepożądane są niewielkie, wystarczy zmniejszenie dawki produktu.

 

Jeśli Devit Forte wywoła skutki uboczne, moga Panstwo skorzystać z naszej gwarancji i uzyskać zwrot całej ceny zakupionego produktu.

Czy składniki są naturalne?

Devit Forte to produkt w 100% naturalny. Jego skład opiera się na ziołach uprawianych w Chinach, Europie i Ameryce Południowej. Naturalne składniki wystepują w preparacie w towarzystwie argininy, co gwarantuje efekt w postaci osiągniecia i utrzymania erekcji oraz zwiększenia produkcji spermy.

 

Devit Forte jest sprzedawany w wielu krajach. Regularne testy kliniczne gwarantują stałe utrzymanie wysokiego standardu jego jakości. System monitorowania jakości Devit Forte jest przejrzysty i wymagający, co gwarantuje dostarczanie Panstwu produktu o najwyższej jakości, skutecznego i bezpiecznego.

Skąd mam mieć pewność, ze moje płatności są bezpieczne?

Nasz system płatności online jest jest prosty, tani i całkowiecie bezpieczny. Wpisanie danych z karty kredytowej lub płatniczej wymagane jest jedynie bezpośrednio na stronie internetowej płatności PayPal. System płatności PayPal jest obecnie najbezpieczniejszy na rynku i szczegóły dokonywanej płatnosci widoczne są tylko dla tego systemu.

Jakie rodzaje przesyłki mogę wybrać?

Przesyłka ekspresowa: doręczenie do domu zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.

 

Przesyłka normalna: doręczenie do domu zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych.

 

Przesyłka pobraniowa: doręczenie do domu zwykle w ciągu 3-4 dni roboczych, płatność w momencie doręczenia.

Co mogą Panstwo zrobić, jeśli są niezadowoleni z produktu?

Nasi klienci chronieni są 100%-ową gwarancją zwrotu. Pozwala ona na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty zamówienia. Cena zakupu zostanie zwrócona w całości (z wyjatkiem kosztów przesyłki i opłat manipulacyjnych). Warunkiem skorzystania z gwarancji jest odesłanie opakowania Devit Forte, w którym nie może brakować więcej niż jednej tabletki. Jeśli chcą Panstwo zwrócić produkt na powyższych warunkach, prosimy o przesłanie e-maila na adres info@devitforte.pl. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości słowa „Gwarancja“.

Memoria usada: 8687.2 KB de 9472 KB